Annesini Kaybettikten Sonra İlk Kez Sahneye Çıktı, Hıçkırıklara Boğuldu

Geçtiğimiz eylül aynın son günlerinde anne acısıyla sarsılan ünlü şarkıcı Deniz Seki, Antalya’da bir etkinlikte sahne aldı. Gazetecilerle bir araya gelen Seki, “Nasılsınız?” sorusu karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

Deniz Seki’nin annesi Güler Seki, 23 Eylül’de hayata veda etmişti. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı “Annemizi, meleğimizi, Güler’imizi maalesef kaybettik. Başımız sağ olsun” mesajıyla acı haberi duyurmuştu.

Güler Seki için 24 Eylül’de Göztepe Çemenzar Camii’nde cenaze töreni düzenlenmişti Törende Deniz Seki, annesinin tabutu başında taziyeleri kabul etmişti. Törene müzik dünyasından Demet Akalın, eşi Okan Kurt, Sedat Kapurtu ve Emel Müftüoğlü’nun aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katılmıştı.

“ANNEMİN VEFATINDAN SONRA İLK KEZ ŞARKI SÖYLEMİŞ OLACAĞIM”

53 yaşındaki Deniz Seki, Antalya’da bir etkinlikte sahne aldı. Annesini kaybettikten sonra ilk kez konser veren ünlü isim, “Nasılsınız?” sorusu karşısında gözyaşlarına hakim olamayarak şöyle konuştu:

Biliyorsunuz, annemizi kaybettik. Annemin vefatından sonra ilk kez şarkı söylemiş olacağım. Konuşurken güçlük çekiyorum.

“HÜZÜN ÇÖKÜYOR ÇOK FENA”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Yeniden doğdum” açıklaması sorulan şarkıcı, “Güzel, yeni oluşumlar. Yeni şarkılar, çok güzel şeyler olacak. Kendimi işime adadım. Çünkü diğer türlü hüzün çöküyor çok fena. En güzeli çalışmak, şarkı söylemek” ifadelerini kullandı.

Annesini kaybettikten sonra ilk kez sahneye çıktı Konuşurken güçlük çekiyorum
Özel hayatı ile ilgili soruya ise Seki, “Yolunda bildiğiniz gibi. Şu anda neyi biliyorsanız o yani. Bir arkadaşlığımız var” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x